Proč se teď zpovídá Taclík z hříchů svého mládí?

Rozhodně má na co vzpomínat! Herec Marek Taclík (45) nebyl žádný svatoušek už v dávných dobách svých studií, a teď jako by ucítil potřebu se ze svých mladistvých hříchů vyzpovídat. Kromě toho, že se rozhodl zničehonic ukončit studium a na popud se po nekonečných hádkách odstěhovat od rodičů, se ještě začal vídat s pochybnými typy.

Také vás může zajímat ...

„Začal jsem bydlet v jednom bytě s dvanácti ústeckými máničkami, z nichž půlka byli feťáci a půlka normální alkoholici mého typu,“ popisuje divoké bydlení Marek. Tehdy se prý nebránil přijít do baru a pozval všechny přítomné na párty do vlastního bytu.

Což mělo údajně za následek roční mejdan, při kterém dokonce létaly z oken kusy nábytku. Nevyhnul se dokonce ani krátkodobému pobytu ve věznici, když u něj policie našla marihuanu. To se bude jednou malá dcerka Matilda (5 měsíců) asi pořádně divit!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...