Proč se uzavřela před celým světem?

Jindy aktivní herečka Emília Vášáryová (78) teď sedí doma a nikam nevychází. Co se s hrdinkou filmů Pelíšky či Nestyda děje?

Za proměnou jejího života je pandemie, která ji, stejně jako její kolegy, zastavila. „Nerada běduji. Naučila jsem se žít a vycházet dobře sama se sebou. Nikam už dlouho nechodím,“ přiznala s tím, že rozhodně nijak netrpí.

Také vás může zajímat ...
S Milanem Čorbou (†72) byla velmi šťastná.

Všechen čas dnes tráví většinou ve svém domě a na zahradě a společnost lidí příliš nevyhledává. „Oblíbila jsem si svůj klid,“ svěřila se sympatická slovenská herečka. Po padesáti letech dokonce poprvé porušila i tradici zimního pobytu o vánočních svátcích v Tatrách.

Emília Vašáryová přišla před sedmi lety o milovaného manžela, kostýmního výtvarníka Milana Čorbu (†72), a možná i to její pohled na život pozměnilo. Nicméně stav, kdy si dělá jen co chce a má svůj klid, jí rozhodně vyhovuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama