Proč se vlastně rozvádí?

Hvězda filmu Hříšný tanec Jennifer Gray (60) s hercem Clarkem Greggem (58) už brzy nebudou tvořit manželský pár. Ukázalo se ale, že Jennifer nebyla tou, která celý rozvod iniciuje.

Také vás může zajímat ...

Po čase se totiž ukázalo, že žádost o rozvod podal právě její manžel. Co doopravdy za tím, že už spolu nejsou bylo? Gregg v rozvodových papírech údajně zaškrtl kolonku „nepřekonatelné rozdíly, což je ale tak trochu obligátní důvod.

Ve skutečnosti to spíš nahrává spekulacím, že ho jednoduše Jennifer přestala bavit a začal si s jinou ženou. „Navždy však zůstaneme milující rodinou,napsala před časem herečka na sociální sítě s tím, že si nadále budou blízcí. No, možná po samotném rozvodu bude vše jinak…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...