Proč si Cibulková zahrává s alkoholem?

Je to opět tady! V minulosti už se z alkoholové závislosti léčila a teď se známá česká herečka Vilma Cibulková (53) zase nechala zlákat skleničkou alkoholu! Co to způsobilo? Údajně v tom velkou roli sehrála ředitelka Divadla v Řeznické paní Srbová, se kterou si herečka vůbec nesedla a dlouhodobě vypjaté vztahy se rozhodla vyřešit odchodem.

Nedohrála dokonce ani poslední smluvená představení. „Paní Srbové se podařilo vystupňovat atmosféru do takové míry, že pro mne byla skutečně neúnosná,“ vyjadřuje se k uplynulé události Cibulková. Celou situaci snášela herečka natolik špatně, že sáhla i po alkoholu.

„Ano, byla bych pokrytec a nezříkám se zodpovědnosti. Celá ta nelehká situace se stupňovala několik týdnů a já to neunesla,“ přiznala s lítostí sama herečka. Ustojí herečka tohle malé zaváhání nebo zase sklouzne do alkoholového kolotoče?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...