Proč si jdou hvězdy seriálů po krku?

Mezi herci Štěpánem Benonim (36) a Markem Lamborou (25) vzplála nečekaná zášť! A to i přesto, že každý z nich hraje v jiném seriálu.

Také vás může zajímat ...

Zatímco Benoni se drží své role v Ordinaci v růžové zahradě 2, Lambora exceluje v oblíbeném seriálu Slunečná! A právě ta je zřejmě ohniskem sváru. Benoni se totiž nabízené hlavní role v aktuálně nejúspěšnějším seriálu před pár měsíci dobrovolně vzdal, protože nechtěl opustit nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje oblíbeného záchranáře Marka, který bojuje o malého syna.

Štěpán Benoni

A tak se rozhodl zachovat Ordinaci věrnost. Díky této roli po něm donedávna šílely davy fanynek, které mu teď prý hezoun Lambora začíná přebírat, a tak tím pěkně naštval svého kolegu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...