Proč si ji partner nechce vzít?

Svatba by měla být dalším krokem v jejich láskyplném vztahu. Tedy alespoň tak to vidí moderátorka Kristina Kloubková (43), která si svého partnera Václava Kuneše (45) nemůže vynachválit.

Horší ale je, že ačkoli ona o svatbě mluví na každém kroku, tanečník je v tomto ohledu skoupý na slovo. A nemusí to být nutně k tomu, že Kristinu požádat o ruku a vzít si ji nechce, ale třeba i kvůli tomu, že ho už ten nátlak z její strany nebaví.

Také vás může zajímat ...
Stále sní o krásné nsvatbě.

Vždyť už se i někteří diskutující na internetu shodují na tom, že je Kloubková se všemi těmi řečmi o svatbě otravná. A je tak klidně možné, že kdyby moderátorka mlčela, už měla kolem svého prsteníčku dávno zásnubní prsten a mohla plánovat, jak bude její velký den vypadat.

Takhle může jen doufat, že někdy přijde ze strany Václava vytoužené gesto, během kterého před ni poklekne a zeptá se jí, jestli se stane jeho ženou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...