Proč si Nohavica dělá šoufky z Bílé?

Folkový velezpěvák Jaromír Nohavica (64) o kterém je radno při návštěvě severní Moravy mluvit pouze v superlativech, si vyšlápl na národem milovanou zlatou slavici Lucii Bílou (51).

Otřel se o ni svěžími veršíky v písni Mě snad jebne: „Z rádia tu zpívá Bílá, to vám povím, to je síla, řve, jak by ju mordovali, kde tu manekynu vzali?“ Naráží zřejmě na Luciin zvyk dohánět nevalnou kvalitu některých svých songů zvýšeným přísunem decibelů, které se jí linou z hrdla, kdy už nejde ani o text, ani o intonaci, ale o útok křikem.

Nohavica může mít k podobným legráckám dost sebevědomí, protože stejně jako Lucka dokáže vyprodat velké sály, a na rozdíl od ní si písničky dovede s přehledem i sám složit, ba zahrát. Za loňskou píseň Arab mi šahá na babu ho chtěly neziskovky žalovat za rasismus.

Také vás může zajímat ...

Co teď udělá Bílá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...