Proč si připadá Vendula Pizingerová hloupě?

Není si snad svým vztahem jistá?

Letos to bude rok, co si Vendula vzala svého o 16 let mladšího milence!

Přestože se VENDULA PIZINGEROVÁ (44), vdova po skladateli KARLU SVOBODOVI (†68),
v médiích zastává věkově nerovných vztahů, zdá se, že sama tak úplně jasno nemá! Jistá skutečnost jí přece jen nedá spát. Skrývá snad pochybnosti?

Za pár týdnů to bude přesně rok, co Vendula řekla „ano“ svému o 16 let mladšímu partnerovi JOSEFU PIZINGEROVI (28). Jejich vztah od samého začátku provázely bouřlivé emoce. Josefova maminka je totiž blízkou kamarádkou vdovy po slavném skladateli Karlu Svobodovi. A přestože měla Vendulu vždy velmi ráda, její vztah se svým synem nesla jen velmi těžce.

Se zamilovanou čtyřicátnicí dokonce prý celý rok nepromluvila ani slovo. A ani široká veřejnost nebyla soužitím ženy na prahu pětačtyřicítky a mladíka, který ještě neoslavil ani 30. narozeniny, právě nadšená. Vendula, tehdy ještě Svobodová, svou lásku bránila zuby nehty a snažila se zlomyslných jazyků nevšímat.

Jak ale ukázal jeden z rozhovorů, pochybnosti zřejmě měla a dost možná v ní přetrvávají dodnes.

Také vás může zajímat ...

Pryč s minulostí

Pizingerová je neuvěřitelně silná žena. Život se s ní nikdy nemazlil. Prožila si hrůzy, o kterých se jiným ani nezdá. Ztráta milované dcery, tragická smrt manžela a následný drsný rozvod s PAT- RIKEM AUŠEM (38). Se vším se dokázala v rámci možností srovnat a byl to právě mladičký Josef, který jí pomohl na bolestivou minulost zapomenout a nechat ji spát.

Po jeho boku se snaží vytěsnit tragické okamžiky svého života a nahradit je jinými, mnohem veselejšími. Současný man- žel je prý tím, s kým se jí to daří. I to je snad důvod, proč svůj věkově nerovný vztah tolik brání. Červíček pochybností v ní ale přece jen asi hlodá. „Za čtrnáct dní mu bude teprve dvacet osm. Tak já se těším, až mu bude alespoň těch dvacet osm.

Abych si nepřipadala tak blbě,“ svěřila se před časem zakladatelka nadace Kapka naděje.

Kruté prozření

I ona si tak zřejmě, ač si to možná nechce připustit, uvědomuje, jak je její vztah nestandardní. Vždyť Josef by mohl být téměř jejím synem! Navíc jí možná začíná také docházet, jak mentálně nerovni si s manželem jsou.

Benefièní koncert Nadaèního Fondu Kapka nadìje Znovuzrození se konal 17. 6. 2015 v pražském Foru Karlín.
Začíná si uvědomovat, že vztah s mladíkem nebyl dobrý nápad.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...