Proč si sebevědomá Jitka náhle nevěří?

Jedna z nejvýraznějších tváří populární soutěže Tvoje Tvář má známý hlas Jitka Schneiderová (45) si momentálně prochází obdobím, kdy sama se sebou není úplně spokojená. Prý není všechno úplně tak, jak by si představovala.

Jak je to možné? Vždyť ještě nedávno z ní sebevědomí během taneční show StarDance přímo sálalo. A ještě dlouho potom se nechávala slyšet, že nechápe, proč nevyhrála právě ona a zastavila se před pomyslným vrcholem.

Také vás může zajímat ...

„StarDance běží několik let a nejsem už naivní holčička. Víme, jak to chodí. Nikdy nevyhraje favorit. Soutěž je o sympatiích a o tom, že mně to na ten český národ moc šlo,“ vyrazila ze sebe naprosto vážně známá zrzka.

Jenže teď se prezentuje spíš naopak. Přitom je pořád žádaná. „Kolikrát jsem si v duchu řekla: Tak a teď jsi trapná a strašná,“ pokračuje. A co víc. Pochybuje také o své váze. Kila si prý hlídá poslední dobou jenom kvůli těsným kostýmům.

Jinak by jedla od rána do večera. Místo toho se musí vyhýbat hlavně pivu a vínu. Dal jí snad někdo záminku, aby si o sobě tolik nemyslela?

S přítelem Lukášem.

Chystá životní změnu?

Právě StarDance před třemi lety je asi takovým jejím životním zlomem. Právě během ní totiž poznala designéra Lukáše. I když se spekuluje, zda jsou spolu, je dost možné, že právě on ji trochu drží zpátky.

Je to ale dobře? Co když Jitka doufá, že v Tváři potká dalšího možného partnera, který ji bude brát takovou, jaká je? Jak si jinak vysvětlit, že po čtyřech předchozích odmítnutích na účast v náročné imitační show konečně kývla?

Dcera je z proměn maminky nadšená

Jisté je, že času teď doma zrovna moc netráví a to by mohl být další pomyslný hřebíček do rakve, pokud v jejich vztahu něco neklape. Napětí cítí i její dcera Sofie, která je z účasti maminky v soutěži Tvoje tvář nadšená.Může tak prý aspoň trávit víc času se svou milovanou chůvou. Zůstávají tak dvě možnosti.

Buď najde Jitka nějakou zlatou střední cestu a zachrání si svůj milostný vztah, nebo se pomalu, ale jistě začne rozhlížet jinde.

Jak to dopadne?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...