Proč si šik kráska neumí najít chlapa?

Přestože je herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 Martina Randová (47) krásná žena, toho pravého muže stále nenašla. Zdá se, jako by snad všichni pořádní chlapi vymřeli, anebo toužili jen po mladých partnerkách.

Měla velmi nízké sebevědomí

Také vás může zajímat ...

Martina s věkem zraje jako víno. Od svých začátků v seriálu Ordinace v růžové zahradě výrazně prokoukla a stala se z ní žena, za kterou se každý rád otočí. Navíc jako kdyby získala potřebnou dávku sebevědomí, životního nadhledu a vnitřního klidu.

„Teď už vím, že jsem někdy bývala moc důvěřivá, neustále jsem se za něco omlouvala, byla přehnaně snaživá a podceňovala jsem se,“ přiznala Martina, která se od té doby změnila k nepoznání.

Jediné, co ji chybí ke štěstí a pocitu naplnění, je milující manžel a děti.

Přesto ale zoufalství nepropadá. Tím si totiž prošla v minulosti, přibližně kolem třicítky, kdy s velkou bolestí pocítila, že už jí ujíždí vlak a ona se pak utápěla v mukách plných smutku a beznaděje. Dnes je údajně se vším smířená a působí dojmem, že už to bere s ledovým klidem.„Asi už beru automaticky, že ta úplná rodina – manžel, dítě, tedy nejlépe dvě – to se mě v tomhle životě už netýká,“ myslí si herečka.

Vlastní rodinu už nezaloží

Pořád ale doufá, že manželkou jednou ještě bude. A jak by měl její ideální partner vypadat? „Partner by mě měl vždy podržet. Žádného necitlivého blbečka bych si totiž nevzala. Chtěla bych chlapa, který by na mě byl hodný,“ vysvětluje Martina s tím, že čím je starší, tím klade na muže vyšší nároky.

A je to logické, když je starší, má mnohem více zkušeností. Po vztazích, které jí nevyšly, už má jasnou představu o svém potenciálním partnerovi. Je prý poměrně náročná. Zná sice hodně zajímavých mužů, jenže muži, kteří by se k ní hodili, chtějí bohužel výrazně mladší ženy. Takže prý vlastně neexistuje muž, který by o ni měl zájem.

Zůstane tak na krku svému seriálovému manželovi Bobovi, herci Martinu Zounarovi (52)? To asi ne, protože Randová touží po vlastním partnerovi už kvůli tomu, že herec má svou partnerku Kateřinu (39), s níž je spokojený. Vadí jí, že její partner tráví až moc času s Martinou? Herečtí partneři se totiž vídají nejen v Ordinaci, ale také v divadle či v jejich show, s níž objíždějí republiku.

Takže je jisté, že na svou přítelkyni nemá Martin už tolik času, což musí být moc i pro tu nejtolerantnější ženu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...