Proč si stále odmíta partnera vzít?

Výrazné líčení a poslední módní výstřelky jí prý nikdy nic neříkaly. Herečka Dana Batulková (61) má prý spíše mužskou duši než tu ženskou. Údajně ráda kutí, opravuje doma, co je potřeba, a nemá prý potřebu ze všeho dělat drama.To má podle ní naopak většina žen z jejího okolí.

S muži to prý neumí

Také vás může zajímat ...

Ona si raději věci vyříká přímo, než aby dělala zbytečné scény a roznášela pomluvy. Nikdy prý příliš nedbala ani o svůj zevnějšek a její partneři se s tím zkrátka museli smířit.Ostatně herečka stále vypadá výborně. Líčily ji jedině maskérky, například před natáčením nebo před nějakou akcí. Ale že by se líčila sama, tomu se prý raději vyhýbá.

Nicméně poslední dobou se prý snaží o změnu.

Touží prý vypadat k světu. Ale co tak najednou? Její mužská povaha se údajně vždy odrážela i na jejích vztazích. S muži to prý příliš neumí, neví prý, jak na ně. Nějaké flirtování jí je cizí, a navíc jí to údajně přijde trapné.

Vždy prý čekala, než nějaký muž osloví ji. Kdyby se tak prý nestalo, nejspíš by byla doteď sama a bez dětí. Podobně to prý bylo i s jejím současným partnerem, režisérem Ondřejem Zajícem (49), se kterým je prý šťastná a neměnila by.

Údajně to měl být on, kdo Danu oslovil, jinak by se prý ani nedali do řeči. Do vdavek se ale údajně nežene, protože už ví, co všechno obnáší rozvod. Dana byla v minulosti vdaná za herce Davida Prachaře (60), který ji však následně opustil kvůli mladší herečce Lindě Rybové (43).

Zdá se, že se Dana bojí, aby se historie neopakovala. To by vysvětlovalo, proč se poslední dobou snaží vypadat dobře.

Chce si ho udržet?

Jedním z důvodů, proč teď Dana dbá o svůj zevnějšek, může být právě její partner Ondřej. Batulková si je údajně vědoma toho, že její partner je o více než deset let mladší, a prý s ním chce držet krok. Má snad strach, že i on by se mohl začít zajímat o jiné ženy? V minulosti už se jí to stalo a teď si na to zřejmě chce víc posvítit.

Zajíc si dosud na svou partnerku nijak nestěžoval, ale není tajemstvím, že je milovníkem žen.

Navíc se proslýchá, že se měl s jinou ženou už i několikrát sejít, ale zda to ví Batulková, bohužel není známo.

Pokud ano, zřejmě s tím nechtěla vycházet na veřejnost a raději si to s přítelem vyjasnila doma. Prý totiž moc dobře ví, že kdyby na veřejnost vyšlo něco negativního, někteří jedinci by to mohli použít proti ní.

Nevraživost a hádky

Tím údajně narážela na svoji stále ještě snachu Agátu Hanychovou (35) a její maminku Veroniku Žilkovou (57). Není tajemstvím, že už v minulosti si tyto dámy zrovna nepadly do oka. Batulková si vždy stála za tím, že prý Agáta není pro jejího syna Jakuba Prachaře (36) dost dobrá.

Měla neustálé připomínky k její večírkové minulosti a Agáta si to rozhodně nenechala líbit. Své tchyni prý také dokázala říct do očí pár nepěkných a urážlivých věcí, pokud si je prý zasloužila slyšet. Do toho se prý téměř vždy zapletla i Agátina maminka Veronika.

A už byl oheň na střeše. I když se teď Agáta s Jakubem mají rozvádět, mezi dámami pořád koluje nevraživost a hádky. Batulková prý údajně často opakuje frázi „já jsem to říkala.“ Agátě tím prý doslova pije krev. S Agátou si Batulková do oka zkrátka nepadla, ale jak to bude s její novou potenciální snachou?

Syn má už novou lásku

Její syn Jakub dlouho sám nezůstal a za Hanychovou už má náhradu. Má jí být elitní modelka Denisa Dvořáková (28), se kterou se Prachař potkal na festivalu v Karlových Varech. Údajně má jít o lásku jako trám a Jakub prý vypadá po dlouhé době šťastně.

I když Dana říká, že se jí její syn se svými soukromými věcmi nesvěřuje, o jeho nové lásce prý věděla mezi prvními.

Je prý ráda, že je syn šťastný, a jeho rozvod odmítá veřejně komentovat. V soukromí ovšem přítelkyním údajně prozradila, že na ni prý nová přítelkyně jejího syna zapůsobila. Je spořádaná, cílevědomá a umí se prý chovat.

Tím nejspíš narážela na Jakubovu stále ještě manželku Agátu. Batulková je prý ráda, že říkaje její syn konečně venku z nekonečných hádek s Agátou, a s jeho novou přítelkyní si prý bude jistě rozumět. Nicméně Jakubova nová láska je přece jen o něco mladší a vážný vztah s dětmi za sebou prý ještě nemá.

Synův rozvod každopádně opět Batulkovou utvrdil v tom, že si partnera brát opravdu nechce, což prý těžce nese. Doufal, že se časem umoudří, ale když prý Dana vidí, jak vztahy kolem ní krachují, nemá prý chuť se do něčeho vážnějšího pouštět.

Bude to dělat naschvál?

Někteří Jakubovi příznivci se proto bojí, jak bude Denisa brát jeho dceru Miu (2), kterou má s Agátou. Když byla na tuto otázku tázaná Batulková, údajně odpověděla, že to prý bude v pořádku.

Jako kdyby novou přítelkyni svého syna hájila stůj co stůj. Že by to dělala naschvál, aby Hanychovou rozčílila ještě víc? K ní se prý nikdy tak mile nechovala. Pokud ale Dana bude Denisu ve všem jen vychvalovat, mohlo by to napáchat více škody než užitku.

Nicméně když má možnost své sokyně tak trochu naštvat, proč by té možnosti nevyužila? Z nového vývoje událostí je ovšem paf i partner Batulkové. On sám se raději drží v ústraní a neustálý humbuk kolem její rodiny už prý nezvládá tak dobře jako dřív a začíná ho prý štvát i jeho partnerka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...