Proč si vymýšlí a nikdo jí nevěří?

Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (45) je velmi tajemná bytost. Jen zřídkakdy prozradí něco ze svého soukromí, a i když se například tvářila, že je v manželství naprosto spokojená, mnozí o tom dost často pochybovali.

A leckoho herečka dokáže zmást i v jiných oblastech, než jsou vztahy. Například před nedávnem tvrdila, že ještě v životě nebyla na kosmetice. „Asi všechny vyděsím, když řeknu, že jsem na kosmetice ještě nikdy nebyla.

Také vás může zajímat ...

Já prostě nemám tu trpělivost a nejsem schopná to uležet tak dlouho. Díky tomu jsem ale byla nucená se to všechno naučit sama,“ nechala se slyšet s tím, že si nechala jen vytetovat obočí a má umělé řasy.

Je přitom dobře známo, že podstoupila už spoustu zákroků. V minulosti si nechávala kyselinou hyaluronovou vyplnit tváře, čelo a oční okolí, nemluvě i o náročné plastice nosu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...