Proč spolu ti dva pořád jezdí na dovolené?

Legendární herečka Jiřina Bohdalová (88) má stále obrovskou vitalitu, energii a šarm. Je vidět, že si chce i nadále užívat života. Velice blízko má ke svému kolegovi, moderátorovi Karlu Šípovi (74). S tím se objevuje podezřele často. Je mezi nimi víc než jen přátelství?

Kolem Jiřiny Bohdalové (88) se díky jejímu neodolatelnému smyslu po humor a šmrncu vždy motalo hodně zajímavých mužů. Jiřina se však otevřela jen několika z nich. Jedním z nich je i její nejlepší přítel a spřízněná duše Karel Šíp (74). Poté, co jí nevydrželo manželství s osudovou láskou Radkem Brzobohatým (†79) a ani vřelý vztah k Břetislavu Stašovi (91), zdálo se, že zůstane sama.

Také vás může zajímat ...

Jenže ona sama nikdy nebyla. Vždyť má nablízku svého přítele Karla Šípa. Spojuje je stejný pohled na svět, smysl pro humor i vášeň pro umění.

Rozumějí si spolu tak skvěle, že spolu dokonce létají každý rok na dovolenou.

Co umí jen Bohdalka?

Znají se už desítky let a jezdí spolu na dovolenou. Letos byli v Řecku a údajně pod žhavým letním sluncem dost pookřáli. „Léta s Jiřinou plaveme někam na ostrůvek a zpátky. Vždycky je první. Je to zkrátka výborná plavkyně,“ nešetřil chválou Šíp ve svém pořadu Všechnopárty a Bohdalová s povzdechem dodala: „Uvidíme se na letišti.

Dáme si panáka,“ plánovala herečka, jak si začátek volných dní užijí. A proč by taky ne?

Když v sobě podle všeho mají velkou oporu, jeden druhého nikdy nezklamali, pokaždé se navzájem podporovali, případně si mohli vzájemně i zanadávat a postěžovat si, co je trápí.

Utěšoval ji po smutném rozchodu

Jako třeba když Jiřinu zklamal dlouholetý přítel Lubomír Focko (66). Se známým slovenským miliardářem, který je vášnivým tenistou a zpěvákem, se herečka ukazovala ve společnosti několik deset let a po jeho boku vždycky doslova zářila štěstím.

Každý, kdo je někdy viděl pohromadě, byl přesvědčen, že to směřuje ke svatbě. Údajně v to doufala i samotná Bohdalová. S inteligentním sympaťákem si perfektně rozuměli, vždy si měli co povídat a jezdili spolu o na společné fotbalové Amfory. „Luboš mi dělá takového gardepána, známe se už dlouho, je to můj dobrý kamarád,“ nechala se slyšet před lety Jiřina.

Zdálo se tedy, že se Lubomír jednoho dne vysloví. Místo toho ale přišlo zklamání.

Herečka prý dokonce uvažovala, že s ním přátelství přeruší.

To zřejmě dodržela, protože poslední dobou spolu nejsou viděni moc často. Jiřina má momentálně blíže k Šípovi, který ji nikdy nezklamal, a tak se s jeho pomocí jistě dostane i ze svých údajných milostných zklamání. Co na to asi říká jeho manželka Iva Šípová (44)? Karlova manželka má prý pro jeho slabost pro Jiřinku pochopení.

Přece jen jsou na tom věkově podobně, mají spolu mnoho společného a znají se celé věky.

Je ráda, že jsou si vzájemnou oporou.

Zrodilo se další důvěrné pouto?

Ovšem Karel Šíp není jediný, kdo dělá Jiřině v poslední době společnost. Herečka je často spatřována po boku herce Jakuba Prachaře (36). To, že spolu mají velmi hezký vztah, se ukázalo v show Česko Slovensko má talent. Právě tam totiž Bohdalová usedla na několik dílů do poroty vedle Kuby. Po celou dobu s ním laškovala a na první pohled bylo jasné, že mezi nimi je vše v souladu.

Na záběrech ze zákulisí se pak neustále objímali, a navíc ji Prachař často přidržoval při chůzi. Následně se spolu objevili v show Marta, kde znovu ukázali, že jsou skutečně naladěni na stejnou vlnu. Ale nebylo to poprvé, co se spolu ukázali před kamerou. Společně už točili například pohádku Boháč a chudák.

Že by se právě tam zrodilo jejich výjimečné přátelství?

Vidí v něm svého dávného přítele?

Sám Jakub přiznal, že k sobě mají s touto skvělou komičkou blízko: „Že jsme se spolu s Jiřinou objevili v různých pořadech a talk show, není náhoda. My jsme s Jiřinou vytvořili nový pár československé zábavy. Všude spolu chodíme. Doufám, že se spolu budeme i nadále potkávat.

Zatím to vypadá, že by to mohlo vyjít… Tak se uvidí.“ Jejich pouto zdaleka není jen pracovní.

Prachař přišel také s tím, že spolu tráví čas i v soukromí a rádi se navštěvují. Viděli se například i během vánočních svátků či na Nový rok. Proč ale spolu jsou tak nadstandardně často? Pravdou je, že herečka měla pro rodinu Prachařových vždy určitou slabost. Přátelila se totiž i s Kubovým dědou Iljou Prachařem (†81), s nímž si zahrála například v seriálu Chalupáři.

A o Jakubovi se říká, že je to prý celý dědeček.

Herec má navíc věkově dost blízko k Jiřinčiným vnukům, je tudíž možné, že ho Bohdalová vnímá jako dalšího člena svojí rodiny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...