Proč spolu vlastní sestry nemluví?

Možné je, že jim prostě nezbývají síly. Dvě úžasné herečky, sestry Jana (82) a Dana (75) Hlaváčovy spolu prý už několik let nepromluvily ani slovo.

Co se mezi sestrami najednou tak hrozného stalo? Vždy se zdálo, že mají mezi sebou ty nejlepší vztahy. To se ale zřejmě změnilo od té doby, co se z Jany stal ležák.

Také vás může zajímat ...
Sestra Dana Hlaváčová (75) v pohádce Tři oříšky pro Popelku.

Dlouho se spekulovalo, že jde o Parkinsona, tato diagnóza ale nebyla potvrzena. „Se sestrou nejsme v kontaktu. Nevíme o sobě. Nemám na ni ani telefon,“ přiznala známější Jana, která před dvěma lety ztratila milovaného manžela, herce Luďka Munzara (†85).

Ta se teď šourá jen s pomocí chodítka, a proto nikam raději ani nechodí. Kvůli špatnému zdravotnímu stavu nešla ani na pohřeb svého muže a neukázala se tam právě ani sestra Dana.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama