Proč stále odkládá svatbu s hokejistou?

Prvního syna Tadeáše (3) si Monika Absolonová (42) a Tomáš Horna (38) pořídili po několikaměsíční známosti. Když byl chlapečkovi rok, rozhodl se hokejista požádat zpěvačku o ruku. „No, máme pomalu ročního syna a už plánujeme svatbu,“ vtipkovala tehdy Monika a dodala, že pochopitelně řekla ANO.

S Tomášem už mají dva syny, přesto svatbu odkládají.

Jenže celkem brzy úplně otočila a svatbu smetla ze stolu. Druhé dítě nepomohlo Tadeáš byl nemanželským dítětem, a protože zpěvačka toužila ještě po jednom dítěti, nechtěla o svatbě ani slyšet. Pokud by totiž jedno dítě bylo nemanželské a druhé manželské, přišlo by jí to prý nefér.

Také vás může zajímat ...

„To znamená, že svatba bude, až budou dvě děti, anebo třeba za deset let,“ řekla nekompromisně před kdysi Monika. Vloni v listopadu se pak stala zpěvačka dvojnásobnou maminkou, narodil se druhý syn Matouš (8 měsíců), svatba je přesto stále v nedohlednu! Kdo koho první zklame?

Absolonová tvrdí, že všechno má svůj pravý čas a nejdůležitější je, že jsou oba dva v pohodě.

Nestojí však za jejím oddalováním sňatku nějaké pochybnosti, nebo snad krize ve vztahu? Přece jen, Monika má za sebou už jedno nevydařené manželství, a je tak možné, že se obává dalšího zklamání. Prvním manželem Absolonové byl Václav Eiselt (45) a rozvod s ním považuje Monika prý za své nejhorší životní selhání.

Možná ji trápí pochybnosti o hokejistovi, který má za sebou také jedno manželství s Jitkou Hornovou (38). Jeho rozvod byl údajně navíc velmi dramatický!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...