Proč stále svému partnerovi dostatečně nedůvěřuje?

Vypadá to, že důvěra v jejich vztahu nefunguje zrovna ideálně.

Ačkoli se na sociálních sítích Lucie Bílá (54) s Radkem Filipem (36) neustále chlubí a velebí ho, realita je taková, že není mužem, kterému v životě absolutně důvěřuje. Proč zpěvačka dala svým příznivcům najevo, že jí to s Radkem nakonec nemusí vyjít?

Také vás může zajímat ...

Snaží se užívat každé volné chvíle jako by byla ta poslední. Populární zpěvačka Lucie Bílá (54) a její partner Radek Filipi (36) působí jako ukázkový pár, který se vzájemně skvěle doplňuje a snad v něm neexistuje něco, co by nefungovalo jako švýcarské hodinky.

Má o vztahu pochyby

Jenže zdání klame a sama zpěvačka to nedávno na sociálních sítích potvrdila. Svěřila se svým příznivcům s tím, že jedinou jistotou v jejím životě zůstává syn Filip (25). „Zrovna odlétá mi z hnízda, snad se bude rád vracet… Je jediná jistota i v době nejistoty,“ napsala pod snímek na svém internetovém profilu.

A jakoby tak trochu naznačila, že ne úplně vše v jejím vztahu s výrazně mladším kulturistou, je bez chybičky. A že raději počítá i s tím, že jí nakonec právě Filip jako jediný muž zůstane v jejím životě.

Dotkla se tím svého partnera?

Jak se ale asi cítí Radek, když podobná slova své přítelkyně čte? Dokáže je chápat a uvědomit si, že to Lucie nemyslí zle a pouze je ovlivněna tím, že jí v minulosti nevyšlo mnoho vztahů?

A nebo se začne cítit ukřivděný a bude třeba zpěvačce její slova sdílená na internetu vyčítat? Ono zrovna ne všichni muži přijímají s otevřenou náručí fakt, že jim jejich drahá polovička absolutně nedůvěřuje a tak trochu je vnitřně připravena, že vztah může kdykoli skončit.

Za minulost nezapomněla

Vždyť už se jí to v životě stalo například s Václavem „Noidem“ Bártou (39), a nebo Petrem Makovičkou (44). S těmi si také užívala a vnímala je jako ideální, ovšem nakonec se ukázalo, že to tak skvělé není a v obou případech to nevyšlo.

Kdyby se rozešli, přišla by i hodně

A je vcelku pochopitelné, že se nechce na Filipiho úplně upnout a celá se mu odevzdat. Vždyť už stačí, že je nedílnou součástí jejího pracovního týmu. Už takhle kdyby se rozešli, přišla by nejen o partnera, se kterým jí bylo dobře.

Ale také o člověka, který vždy dokázal zařídit, aby měla před koncertem vše připraveno a během něj i po něm se mohla cítit v bezpečí před dotěrnými fanoušky. A ztratit někoho takového by pro ni bylo jistě velkým šokem i přes to, že s tím třeba i trochu podvědomě po zkušenostech z minulosti počítá.

Ona sice Lucie může na mnohé působit jako silná žena, která si v životě dokáže hravě poradit i sama. Ovšem, stejně jako ostatní ženy, je i tou křehkou a zranitelnou osobou, která je rád, když má po svém boku muže, který je schopen ji ochránit a podpořit, když to potřebuje.

Jednoduše, ačkoli je slavná, je uvnitř stejná jako kterákoli z nás a nese si sebou šrámy na srdci z minulosti, které sice čas postupně zacelil, ovšem úplně na ně jistě nezapomene.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...