Proč svou dceru nenechá na pokoji?

Její dcera si bezpochyby neprochází zrovna nejjednodušším obdobím. Nicméně ani to herečku Veroniku Žilkovou (57) prý nedonutí k tomu, aby svou dceru Agátu Hanychovou (35) nechala alespoň chvíli v klidu. Neustále prý totiž řeší její rozvod s moderátorem Jakubem Prachařem (36) a Agátě to údajně není zrovna příjemné.

Na manžela se totiž prý snaží zapomenout a její maminka jí to prý vůbec neulehčuje. Pořád se vyptává, jak to tedy po rozvodu všechno bude. Zajímá ji, co bude s jejich společnou dcerou Miou (2), jak to bude s jejich společnou vilou a jak si rozdělí i další společný majetek.Bezpochyby to jsou důležité věci, které se nakonec přece jen budou muset řešit, ale Agáta má teď prý myšlenky trochu jinde.

Také vás může zajímat ...

On už má jinou

I když byla Agáta v minulosti vnímaná jako chladná královna večírků, v současnosti se prý považuje spíše za matku a už šest let také za manželku.To už je ale minulost. Je prý více citlivá, i když navenek to nejspíš není vidět. Navíc ji zasáhlo, že se už Jakub netají novou láskou.

Sbalil prý modelku Denisu Dvořákovou (28), která se nedávno také rozváděla, tak mají asi dost společného.

Na jednu stranu je Aátě údajně líto, že děti bude nejspíš vychovávat převážně ona. Přece jen, ve dvou se všechno lépe táhne. Na druhou stranu však prý uznává, že její manželství s Prachařem už zkrátka nešlo zachránit, i když se o to snažila. Nicméně i když to Agáta své mamince prý už několikrát vysvětlila, jí jako by to stále nešlo do hlavy.

Vyptává se, proč to ještě nezkusili, proč manželství nezachránili a tak dále.

Agáta se snaží ji ignorovat a není jediná.Veronika totiž údajně leze na nervy i svému manželovi Martinovi Stropnickému.

Radši je v práci

Stropnického už řeči o rozvodu údajně také přestávají bavit. On to prý bere spíš tak, že se to zkrátka stalo, a navíc to není jeho věc. Nevidí proto důvod se v tom neustále rýpat, život má jít dál. Své ženě prý svůj názor na celou situaci už řekl, nicméně ona se ho ptá stále dokola, což ho dokáže pořádně rozčílit.

Několikrát se už prý u nich doma dokonce strhla hádka, protože už se to prý nedalo vydržet.Stropnický si na sebe prý nabírá čím dál tím víc práce, jen aby nemusel být tolik doma.

Jinak by mu prý nejspíš praskla hlava.

Celá po mamince?

Nicméně Žilková si také prošla rozvodem, a to rovnou dvakrát, nejspíš proto jí je toto téma tak blízké.Žilková doufala, že dcera po ní její špatný vkus na výběr manžela nepodědí. Nicméně se tak nakonec stalo. Veronika má navíc údajně strach, že se její dcera snad nikdy neusadí.

Žilková měla totiž Jakuba prý ráda, i když ví, že za některé problémy v manželství mohl také on.

Není tajemstvím, že ještě před nedávnem se kvůli Agátě a Jakubovi dohadovala celá rodina, včetně Jakubovy maminky Dany Batulkové (61). Ta Agátu údajně nikdy neměla příliš v lásce, protože prý znala její povahu.

Žilková neváhala ani chvíli a Daně útok na její dceru ihned vrátila. Když se na to prý dívá zpětně, je možné, že i kvůli rodinným neshodám se jejich manželství nakonec rozpadlo. Kdyby si všichni navzájem rozuměli, možná by manželství její dcery bylo ještě funkční.

Žilková prý Agátě promlouvá do duše i ohledně jejího nového objevu. Hanychová za maminkou do Izraele létá už delší dobu a téměř po celou dobu se snažila zdokonalit v surfování. Není proto divu, že se velmi sblížila se svým izraelským instruktorem.

Už v minulosti se spekulovalo, že to s ním Agáta táhne, nicméně ona to neustále popírala. Nedávno byla však se svým surfařem spatřena v České republice, kam si ho dovezla. Její velmi dobrý přítel prý do České republiky přiletěl pracovně.

Agáta ho však nechtěla nechat spát v hotelu, tak ho nakonec pozvala k sobě do vily, kde strávil noc, možná i více. Nicméně mamince Veronice se Agátin nový objev příliš nezdá.

Pořád jí do všeho mluví

Podle Žilkové se k ní surfař nehodí, je moc volnomyšlenkářský a ona prý musí myslet na to, že má děti.Zdá se, že Žilková své dceři do všeho mluví, a tu už to začíná pěkně štvát. Do Izraele se údajně chtěla přestěhovat, aby byla blíže ke své nové lásce, ale teď váhá, zda to s maminkou vydrží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...