Proč svou manželku tak rád vykrmuje?

Zvláštní zálibu společně mají modelka Taťána Kuchařová (32) a Ondřej Gregor Brzobohatý (37). Právě známý hudebník přiznal, že spolu nejraději s manželkou tloustnou.

Dlouhodobě spokojený pár Taťána Kuchařová (32) a Ondřej Gregor Brzobohatý (37) působí jako dvojice, kterou jen tak něco nerozdělí. I když se stále mluví o tom, že si Ondřej přeje dítě a Taťána splnění jeho snu neustále oddaluje, zdá se, že ani to jim poklidnou manželskou atmosféru příliš nenarušuje.

Také vás může zajímat ...

Ačkoli spolu ale nejen žijí, ale často i pracují, jejich hlavní společný koníček je trochu někde jinde.

Svou sexy postavu si však Taťána vždy vydře zpět.

„Společně rádi tloustneme a společně i rádi hubneme, takže v tomto jsme fakt parťáci a je to zábavné,prozradil Ondřej. Tomu by se jistě hodilo, kdyby Taťána spíš přibírala a díky tomu si tak nějak navykla trávit víc času doma než na veřejnosti.

Šéfem v kuchyni je u nich doma Ondřej.

Třeba by si díky tomu mohla uvědomit, že je ten nejvyšší čas na založení rodiny a tím udělat radost svému manželovi, který údajně po potomkovi touží už několik let. Jelikož ale oba čeká pracovně náročné léto a podzim, moc se nedá očekávat, že svou manželku udrží doma.

A pokud se mu tak Taťánu nepodařilo přivést do jiného stavu během karantény, dost možná propásl šanci, jenž se zase nějakou dobu nebude opakovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...