Proč svůdník Etzler najednou tak hubne?

Za tři měsíce shodil neskutečných osmnáct kilogramů! Herec a hvězda Ordinace Miroslav Etzler (53) jde poslední dobou opravdu hodně do sebe a na první pohled je na něm znát ztráta zřejmé nadváhy. Může za to snad nezastavitelné pracovní tempo kvůli seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde už je Mirek zajetou celebritou?

Anebo bezesné noci plné strachu o jeho těhotnou přítelkyni Helenu Bartalošovou (36), která už je s termínem porodu v červnu téměř na rozsypání? „Strašně se těším. Jediné, z čeho mám strach, je, že bych ze syna mohl udělat brzy sirotka. Moje povinnost je o sebe víc dbát,“ jde do sebe herec.

A to prý zdaleka není konec! Chce totiž prý shodit ještě dalších sedmnáct kilo a ani s jeho milovanou pravidelnou dávkou cigaretek nebo sladkým zákuskem ho už dlouhých třináct týdnů nikdo neviděl. A omezil prý i milovanou kávu. „Jsem poměrně cílevědomý. Zatím jsem menší vepřík, ale půjdu do úplného štíhlouše,“ dodal.

Také vás může zajímat ...

Vydrží mu to, nebo podlehne dlouhodobému odříkání?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...