Proč Sylvester Stallone jezdí miniautem?

Kdo by čekal, že známý filmový bouchač Rocky a Rambo si bude vozit pozadí v teréňáku nebo v limuzíně, musí být překvapen.

Hollywoodská hvězda Sylvester Stallone (69) nyní jezdí v nejmenším autíčku, které je na trhu: malinkatém dvojmístném vozítku Smart. Sám není žádný velikán, měří 177 cm, a tak se do pitoreskního popojížděla snadno vejde. Pochvaluje si hlavně to, že se s ním snadno parkuje. „V garáži mám Porsche, Bentley, Mercedes i Camaro,“ řekl herec. „Vlastně Porsche už ne, to mi ukradli.

Když nevezu manželku, jezdím touhle blechou. Všude se vejdu – jo, a nikomu nestojí za čórku!“ Jak řekl, velice ho baví, jak lidé koukají, když se z vozítka, ve kterém byste čekali leda sekretářku, vysouká on. Jezdí to? Jezdí.

Také vás může zajímat ...

A nehrozí v tom pokuta za rychlou jízdu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...