Proč tajil zranění z nehody na motorce?

Není to tak dávno, co se Bohouš Klepl (60) dostával z nehody na motorce, když v polovině července narazil na pražské Jižní spojce do dveří autobusu.

Sanitka ho sice tehdy odvezla na vyšetření do nemocnice, ale herec se tvářil, že o nic vážného nejde a neodnáší si závažnější zranění. Přiznal pouze lehké pohmoždění hrudníku. Realita byla ale trochu jiná, jak na něho momentálně práskl režisér primáckého Top Staru Patrik Hartl (41). „Měl zlomená tři žebra a propíchl si plíci,“ popisuje Patrik Bobovy újmy.

Také vás může zajímat ...

Záhadou ale zůstává, proč to známý herec udělal? Nechtěl snad zbytečně děsit svou rodinu a fanoušky? Nebo chtěl být za hrdinu, až se na celou věc přijde? Pravdou je, že už začátkem srpna opět poskakoval na pódiu a nějaké ležení doma na zádech se nekonalo.

Snad si dá příště alespoň lepší pozor a ostatním autům dá raději přednost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...