Proč tajila, že je těhotná? Kdo je otec dítěte?

Potvora a „zlatokopka“ ze Slunečné několik měsíců skrývala své těhotenství! Kvůli komu?

Zdá se, že je to nakažlivé. Jako by role potvory Denisy ze Slunečné přinášela štěstí. Nejdřív přišla do jiného stavu Veronika Arichteva (34) a právě teď čeká dítě i její nástupkyně Eva Josefíková (30). Všechno se jí dařilo dlouho skrývat, protože hraje těhotnou i ve Slunečné.

Krásná herečka Eva Josefíková (30) šla s pravdou ven a prozradila, že čeká dítě. Vloni nahradila Veroniku Arichtevu (34) v roli Denisy Kánské.

Také vás může zajímat ...

Arichteva během natáčení Slunečné otěhotněla a dala tak šanci nastoupit své herecké kolegyni. Josefíková měla tak svou postavu skvěle připravenou, protože režiséři původně čekali, že se Arichteva role nevzdá, a tak otěhotněla i Denisa.

Princezna i zlatokopka

Díky rolím romantických princezen si Josefíková vysloužila přezdívku nová Libuška Šafránková (67). Je jí totiž velmi podobná. Později se jí podařilo vymanit se ze škatulky pěkné tvářičky. Ještě než vtrhla jako vítr do Slunečné, tak si získala přízeň fanoušků také díky roli doktorky Lucie Krutinové v seriálu Modrý kód.

Tam si zahrála kamarádku vrchní sestry Mery v podání Sabiny Laurinové (48), která jí shodou okolností hrála maminku v pohádce Čertova nevěsta a jejím partnerem, s kterým točila žhavé milostné scény, byl na plátně „krasavec“ David Gránský (28).

Vše skrývala pod vycpávkami

Coby potvora Denisa si herečka v seriálu okusila, jaké to je chodit po ateliéru s těhotenským bříškem. Zatímco její Denisa porodila krásnou holčičku, a bříško tak mohlo zmizet, nestalo se. Vlastní bříško herečka dál rafinovaně ukrývala pod vycpávkou z kostymérny.

„Bylo fajn, že těhotenství bylo připravené už od Verči Arichtevy, a moje břicho tak nenápadně rostlo skrytě pod tím molitanovým, kterým mě vycpávali v kostymérně. Přiznám se, že mi právě to dlouho pomáhalo udržet mé skutečné těhotenství v tajnosti,“ řekla.

Může za to Maroš Kramár?

Pro jejího kolegu Maroše Kramára (61) to znamená, že už podruhé bude řešit tu samou situaci. „Jsem překvapený, ale mám velkou radost. Jsem rád, že jsem u toho, když se rodí zdravé, krásné děti. Takže herečky, které nemůžou mít děti, ať se hlásí k nám do Slunečné,“ dodává s humorem Maroš Kramár, který hraje v seriálu prostopášného partnera Evy Josefíkové.

„Na druhou stranu ale mám trochu obavu, aby se se mnou herečky teď nebály hrát,“ říká seriálový milionář.

Vášnivá líbačka všechno prozradila

O otci miminka odmítala Eva mluvit. Když chodila před pár lety s hercem a režisérem Jiřím Mádlem (34), byla pod velkým tlakem, který už nechce zažít, a tak se rozhodla úzkostlivě držet své soukromí pod zámkem. Po rozchodu s Mádlem byla dlouho sama, případně o lásce nemluvila.

V červnu 2020 ale vyšlo najevo, že má vážnou známost. Odhalil to večírek po premiéře filmu 3Bobule. Brunetka byla totiž zachycena fotografy při vášnivé líbačce venku na noční ulici. Fešák, k němuž se vášnivě tiskla, byl scenárista filmu Matěj Podzimek (40), který je i nastávající tatínek děťátka.

Ten se v roce 2019 po 9 letech manželství rozvedl s herečkou Kristýnou Podzimkovou (35), známou coby Thea Nekonečná z Ulice. Pro režiséry je teď Evino těhotenství nečekanou komplikací: Zůstane Josefíková dál na place, nebo spíš půjde cestou Veroniky Arichtevy a slavný seriál opustí?

Jak to teď bude dál se seriálem?

Herečka ovšem slíbila, že pokud to jen bude možné, z placu jen tak nezmizí. „Záleží na situaci, ale chtěla bych točit do dubna. Pak se nechte překvapit,“ řekla.

Již nyní prý připravuje scény, kde je už se svou seriálovou dcerou. „Natáčí se mi dobře, po fyzické stránce je mi fajn. Točím s miminkem, je to vlastně takový malý trenažérek,“ usmívá se herečka.

Přes SMS se rozcházejí slaboši!

Herečka si potrpí na vážné a dlouhé vztahy, přesto přiznala, že ani ona není světice. „Nejzvláštnější rozchod jsem zažila po vztahu, který trval jen jeden den. Bylo to na gymnáziu v primě a šlo o mého spolužáka.

Začalo to na Valentýna, dal mi valentýnku a pak jsem se s ním rázem rozešla, protože by mi přišlo trapný, abychom se vodili po gymplu za ruku,“ netají se Eva svou dětinskou reakcí.

Rozchod přes esemesky považuje za nejhoší možný způsob. „Nikdy se se mnou naštěstí nikdo po esemesce nerozešel, ale zažila jsem třeba esemeskové mlčení a to je taky strašné. Sama nejsem na žádný svůj rozchod pyšná, ale to prostě k životu patří,“ říká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama