Proč tajili smrt moderátorky?

Nejprve to byly opatrné telefonáty znepokojených přátel, pak smršť dotazů z nejrůznějších médií. Nikdo nevěřil tomu, že někdejší hlasatelka Televizních novin Eva Jurinová (†67) je po smrti.

Všichni ji měli v paměti jako vitální a optimistickou ženu, která si nikdy na nic nestěžovala. Její telefon byl ovšem němý, vypnutý a stejně tak nereagoval na telefonáty její muž Václav Jurina (70).

Také vás může zajímat ...
Eva Jurinová a Zbyněk Merunka v Televizních novinách TV Nova. Tehdy se ještě vysílaly z Měšťanské besedy.

Jeho žena přitom zemřela 3. ledna a on její smrt potvrdil až 11. ledna prostřednictvím rodinného známého. „Všichni mě bombardovali, proto jsem si vypnul telefon.

Je to pro mě velmi těžké,“ vysvětlil nakonec a bylo znát, s jakými obtížemi se s odchodem manželky vyrovnává. Děti neměli a po třicetiletém manželství na sebe byli velmi fixováni.

Eva se nedávno i s manželem přestěhovali zpátky do Prahy. Spoločného života v metropoli si ale bohužel dlouho neužili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama