Proč tak šetří na své manželce?

Nedávno se nechal slyšet, že vyrostl relativně v chudších poměrech. „Nebyli jsme nejbohatší rodina,“ nechal se slyšet David Gránský (28). Díky tomu se prý už jako malý spokojil vždycky se vším, tvrdí dnes hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód.

Také vás může zajímat ...

Není tedy dle svých slov žádný frfňa, ale zrovna tak zřejmě nerad vyhazuje peníze oknem a nekoupí každou blbost, kterou kde vidí. Své ženě tedy vždy vybírá dárky podle toho, co si přeje. Prostě mu manželka, podnikatelka Nikola Gránská (26), dá tip a on se podle toho zařídí.

Což ale automaticky neznamená, že jí dárek koupí! Navenek sice dává David najevo skromnost, přitom ale aspiruje na nejvyfiknutějšího herce českého showbyznysu. Může to ale znamenat i to, že na manželce nemístně šetří. Což už se ovšem nejednomu spořivému manželovi nevyplatilo. Tak pozor!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama