Proč tolik spěchala s těhotenstvím?

Během show Jana Krause vyšlo najevo, že Berenika Kohoutová (28) čeká své první dítě. Stalo se tak pouhý rok po rozvodu s filmovým producentem Pavlem Čechákem (44). Všechny zprávy o hereččině těhotenství velmi zaskočila, dost možná i samotnou Bereniku, protože ta ještě v červnu tvrdila, že s partnerem Kryštofem (33) na rodinu nijak zvlášť nepospíchají.

Také vás může zajímat ...
Chtěla si Kryštofa omotat kolem prstu?

„Bavili jsem se o dětech, ale já v této oblasti neplánuji. Nechávám věcem volný průběh,“ vysvětlovala herečka s tím, že si je třeba život pořádně užít ještě před tím než přijdou děti. Jan Kraus (66) práskl radostnou novinu hned v úvodu svého pořadu a dodal, že se kvůli požehnanému stavu Bereniky bude muset řada představení přeobsazovat, protože jen sotva by mohla hrát šíleně smutnou princeznu v devátém měsíci těhotenství.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...