Proč uhání chlapa?

Vždy to byla překrásná a inteligentní žena. Diane Keaton (74) neměla o nápadníky nouzi. Chodila se známým režisérem a hercem Woodym Allenem (84), Al Pacinem (80) či s Warrenem Beattym (83). Nikdy ji ovšem nenapadlo se provdat.

Jaký k tomu měla důvod? „Není to můj cíl. Podle mě tento stav bere jen lidem svobodu,“ tvrdila před časem. Dokonce kvůli tomu
nevyhledávala dlouhotrvající a trvalé vztahy.

Také vás může zajímat ...

Vše ale jako mávnutím kouzelného proutku změnilo, když si jako svobodná matka adoptovala Dexter (25) a Dukea (20). Své rozhodnutí o tom, že žádného muže nechce a už vůbec se nechce vdávat, přehodnotila a dnes si sype popel na hlavu.

„Udělala jsem chybu. Měla jsem se vdát. Oni potřebují tátu a já jim ho nedala,“ vyčítá si Keaton. Podaří se jí ještě někoho najít? V jejímu věku to asi nebude zrovna jednoduché, ale třeba se jí to podaří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...