Proč utekl z domu před manželkou?

CD Vojtìcha Dyka a B-Side Band leader Josef Buchta s názvem Deska se køtilo 2. 12. 2014 v pražské La Fabrice.

Nikdy neříkej nikdy! To se přesně hodí na charismatického herce Viktora Preisse (72). Nedávno se loučil a odešel do hereckého důchodu. Ale nově se objevily fotografie z natáčení filmu, ve kterém hraje prezidenta Beneše.

Preiss uzavřel svou kariéru v pražském Divadle na Vinohradech s tím, že už viděl herce, které museli na jeviště nosit, a že toho se dožít nehodlá. Vypadá to, že v současnosti hraje a účinkuje víc, než když musel „k píchačkám“.

Také vás může zajímat ...

Není sporu o tom, že seladon Preiss je diváky zbožňován. Co ho ale nutí k dalšímu a dalšímu hraní, když s divadlem už skončil? Že by utíkal z domova od duševně labilní manželky Jany Preissové (71)? Nebo jsou za tím finanční důvody? Herec sice patřil k lépe placeným, ale jak je známo, herecké důchody nepatří k nejvyšším.

Ať je to jak chce, buďme rádi, že máme šanci vidět jeho další herecké koncerty..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama