Proč už Dejdar nevěří vlastnímu synovi?

I když herec a moderátor Martin Dejdar (53) podporuje svého sy- na Matěje (19) v zahraničí, jak jen může, teď se nechal slyšet, že do něho zase takové naděje nevkládá. Matěj se totiž chce stát v Americe profesionálním hokejistou.

Také vás může zajímat ...

Drahé bydlení a tréninky tak stojí jeho otce hromadu peněz. Otázkou zůstává, jestli se mu někdy investice, které do svého synátora vkládá, vrátí zpátky. A právě tím si bavič není vůbec jistý. „Já myslím, že šance jsou od nuly do sta.

Jak to tak pozoruju, v první řadě člověk musí mít touhu, chuť, obrovskou píli, sebezapření a odříkání právě v tomhle věku,“ přemýšlí nahlas herec a příležitostný dabér. Pokud prý člověk trochu poleví, nemá vůbec žádnou šanci. Jde tak podle něho v podstatě o málo pravděpodobnou souhru mnoha náhod, aby člověk došel k vysněnému cíli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...