Proč už Lábus skoro nevychází ven?

Známý český herec Jiří Lábus (66) teď tráví většinu času zalezlý doma v teple pod peřinou. Trápí ho bolesti v kolenou a celá řada zdravotních problémů, které mu už skoro nedovolují vycházet. Navíc zimu a sníh přímo nesnáší! „Čas strávený venku teď zkracuji na minimum.

Buď pracuji v teple, anebo se dívám na televizi,“ přiznal se Lábus. Kdo by ale čekal, že kouká nejraději na svoje vlastní dabované pohádky, ten by se mýlil. Na filmy, kde hraje, nebo je dabuje, se prý ze zásady nedívá vůbec! Co může za jeho problémy s chozením? Že by špatná diagnóza lékařů z dětství? A kdo se o něho postará, až nebude moct vůbec ven?

A „Já byl už jako dítě zrůdný.

Také vás může zajímat ...

Na nohy mi dali stroječek, abych nechodil křivě, ale stejně pořád šmajdám,“ vzpomíná na své první krůčky herec. „Já se hrozně brzo začal stavět v kočárku a doktor řekl, že když mám potřebu stát, tak ať stojím. Tak to teď mám,“ posteskl si Lábus. Bude mít o stárnoucího herce ve stáří kdo pečovat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...