Proč už manžela nemůže ani vystát?

Doma začínají mít dusno. Bude rozvod?

Herečka ze seriálu Slunečná EVA DECASTELO (41) má v současné době řešit velké neshody se svým manželem RENÉM (46), který spolu s dalšími kolegy píše k seriálu scénář.

Když seriál Slunečná začínal, všechny tvůrce překvapilo, jak rychle si ho diváci oblíbili. Jeden ze scenáristů, René Decastelo (46), byl na svou práci patřičně pyšný a těšilo ho, jak se děj divákům zalíbil.

Také vás může zajímat ...

Do seriálu pochopitelně nechal obsadit i svou manželku Evu Decastelo (41) a tím pádem se jim do kapes sype dvojnásobný výdělek. V poslední době se ale na seriál začala sypat kritika.

A na to René není zvyklý, negativní komentáře totiž nesnáší zrovna nejlíp. Má to tak i v normálním životě, nejen v tom pracovním, což koneckonců potvrdila i sama jeho manželka.

Decastelo je zřejmě velký perfekcionista a rád má situaci vždy pod kontrolou. Na tom sice není nic špatného, ale někdy už to zřejmě přehání. Je to prostě vůdčí povaha, a když se jeho žena snaží udělat si třeba jen něco po svém, hned je oheň na střeše.

Musí mít vždy pravdu

Ve všem jí radí, chce, aby byla úspěšná, ale přitom on sám prý stěží unese jiný názor. Evu to na začátku jejich vztahu dost překvapilo, ale časem si na to asi zvykla.

Manželovi se téměř vždy podřídí a věci dělá raději podle něj. Nicméně teď, když se na Reného práci sype kritika, se má chovat ještě hůř než
předtím.

Některé komentáře ho hodně rozhodily. Lidé totiž psali, že se jim nelíbí nesmyslný scénář, kde už má každý poměr s každým. Celý děj je podle nich moc zamotaný a zbytečně složitý a seriál postrádá své původní kouzlo.

Když se Eva Renému snaží poradit, většinou ještě dostane vynadáno, aby se mu nepletla do práce. Už neví, co si vedle manžela počít a jak mu pomoct.

Bývalá ho kvůli tomu opustila

Ještě v době, kdy René Evu neznal, žil po boku své tehdejší ženy Štěpánky (41). Byli spolu několik let, a dokonce spolu mají i syna. Štěpánka byla do Reného zamilovaná až po uši, ale nezvládala jeho povahu.

Nelíbilo se jí, že musí být vždy po jeho a její názor není vůbec důležitý. „Kdysi jsme se s Rendou rozvedli proto, že jsme byli dva kohouti na jednom smetišti.

Oba dva jsme byli příliš dominantní,“ pronesla Štěpánka. Dala tím najevo, že René umí být někdy dost drsný a Evu obdivuje v tom, jak to s ním skvěle zvládá. Nicméně ani půvabná herečka nemá nervy ze železa. A i když se manželovi často podvolí, v poslední době jí dochází trpělivost.

Chybí jí její starý život?

Eva si život vedle Reného vždy pochvalovala. Staral se o ni, skvěle se staral o děti, a vše vypadalo být zalité sluncem. Nezačíná ale Evě chybět její starý život? Byla sama sobě svou paní, mohla si dělat taková rozhodnutí, která chtěla, a nikdo ji za to neodsuzoval.

O muže nouzi také neměla, jelikož fotila například pro pánský časopis Playboy a její odvážné snímky jí nejednou dohodily nějakého pohledného fešáka. Není divu, že její minulost René příliš nemusí a raději dělá, že se vůbec neudála.

Eva si užívala si večírků, dámských jízd a svých obdivovatelů. Někteří z nich s ní navíc mají dodnes flirtovat a možná tajně doufají, že se z ní jednou stane znovu svobodná paní.

Když v roce 2014 zasedla do poroty Muže roku, rozhodně se nenudila, protože jí nadbíhali snad všichni soutěžící. Ona sama to brala spíš s humorem, ale je jasné, že její sebevědomí to značně pozvedlo.

Žije tak, jak on chce?

Za její divokou minulost ji lidé dodnes soudí, ale ona si na to po dvaceti letech už zvykla a nic si z toho nedělá. Musí se jí nechat, že manželství ji dost zkrotilo.

Sem tam sice nafotí nějakou sexy fotku, ale to je všechno. Možná svou povahu dračice jen potlačuje kvůli manželovi, který by její temperamentní stránku zkrátka nesnesl.

Potřebuje mít vedle sebe ženu, která se postará o děti a domácnost, a ne ženu, která polonahá pózuje před fotoaparátem, což Eva moc dobře ví. Nejspíš se snaží žít podle manželových standardů. Nemůže to ale přece vydržet donekonečna.

Najde si milence?

Nejspíš to na ni už všechno doléhá. René odmítá jakoukoli pomoc. Decastelo už jeho přístup nebaví. Uvažuje snad nad tím, že by si našla milence? Tím by přišla o vše a to nechce. Přece jen se vedle manžela má jako v bavlnce a fi nančně nestrádá. A proto leccos snese.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...