Proč už nechce mít chlapa?

Majitelka sametového hlasu a stálice naší popmusic, zpěvačka Jitka Zelenková (68), vysvětlila, proč měla vždy smůlu na chlapy. Přiznala, že si za to může sama. Zpěvačku to k druhému pohlaví táhlo snad už od dětství.

Ale nikdy nekamarádila se žádnými Mirky Dušíny (81), vždycky ji to táhlo k těm, kteří dělali neplechu. Vlastně vždy lovila drsňáky, i v dospělosti. „Já jsem od mládí milovala kriminálníky, to byli hrdinové pro mě – vždycky se vám přece líbí víc padouch než nezáživný klaďas,“ vysvětlovala.

Také vás může zajímat ...

Slušňák pro ni byl něco nezáživného, prostě nuda. Připustila, že na tomto vkusu ztroskotaly všechny její vztahy. Do dlouhodobého soužití se přece jen hodí víc spolehlivý mužský, jenže ona si vybírala pravý opak.

Jitka, která v minulosti chodila také s Ladislavem Štaidlem (74), ale uznává, že ona taky není zrovna povahou na společnou domácnost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama