Proč už nenatáčí filmy?

Před časem herečka Cameron Diaz (47) opět rozesmutnila své skalní příznivce. V jednom z rozhovorů totiž naznačila, že se do filmového světa jen tak vrátit nehodlá. Život v poklidu a bez mediálního drobnohledu jí totiž údajně maximálně vyhovuje.

Také vás může zajímat ...

V zahraničí ale mají jasno o tom, proč se do dalšího natáčení nijak nehrne. Prý touží po miminku, které by ráda přivedla na svět se svým manželem Benjim Maddenem (40). To má být pro ni dokonce prioritou a údajně v případě, že by to nešlo přirozenou cestou, nemá problém ani s umělým oplodněním či adopcí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...