Proč už nespí s manželem?

Kdo by si myslel, že má Hanka Kynychová (50) idylické manželství, ten by se šeredně pletl. Známá cvičitelka se přiznala, že doma řeší celkem zásadní vztahové problémy kvůli kterým nemůže pořádně spát. Její manžel totiž v noci podle všeho neskutečně chrápe a ona tak trpí nedostatkem spánku.

Také vás může zajímat ...

Problémy dočasně řešila tím, že chodila přespávat do dětského pokoje. Bylo jí ale jasné, že musí přijít na nějaké lepší řešení. Její pohár trpělivosti nakonec ale přetekl a řekla dost. Vymyslela, že nechá rozdělit jejich ložnici tak, aby ji v noci manžel nerušil a ona mohla v klidu odpočívat.

Otázkou však je jaký dopad do budoucna budou mít oddělené ložnice na soužití manželů. Přece jen je to po letech poměrně citelný zásah do společného života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...