Proč už si nejsou blízké?

Se svou dcerou si měla vždy co říct, ale poslední dobou se prý situace radikálně změnila. Herečka Kristýna Frejová (48), která se objeví v novém seriálu Sestřičky Modrý kód, má starosti o svou dcer u Ráchel (13).

Dřív dělaly skoro všechno spolu, večer si spolu povídaly a sledovaly televizi, ale Ráchel jako kdyby teď měla svůj vlastní svět. Zavře se do pokoje, dělá si svoje osobní věci, vše probírá zásadně jen s kamarádkami a maminka se zřejmě cítí být odstrčená.

Také vás může zajímat ...

Herečka nechápe, co se mezi ní a dcerou děje

Začíná s ní zkrátka „mlátit“ puberta. Za tímto jejich odcizením by ale mohl stát také Kristýnin přítel Honza. I její dcera se možná cítila odstrčeně, a tak se chtěla mamince tímto způsobem alespoň trochu pomstít.

Do toho s ní cloumá puberta, což není moc dobrá kombinace. Snad si Kristýna se svou dcerkou bude co nejdřív zase rozumět a vyříkají si, co je trápí. Byla by velká škoda, kdyby o všechno to, co si mezi sebou za léta vybudovaly, měly přijít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...