Proč už skoro nikdy nevychází Přenosilová z domu?

Známá česká zpěvačka Yvonne Přenosilová (70) zanevřela na okolní svět a skoro už vůbec neopouští čtyři stěny svého domova. Může za to snad nějaká nemoc? Zpěvačka navíc do budoucna podle svých slov ani nechystá žádná další vystoupení.

„Snažil jsem se ji přemluvit, aby s námi jezdila na vystoupení, fanoušci by ji rádi slyšeli a viděli, ale bohužel to odmítla,“ přiznal zpěvák Milan Drobný (72), který se tak několikrát pokoušel svou kamarádku a kolegyni přemluvit.

A co tedy v pražském bytě celé dlouhé dny dělá? „Tak jsem doma a různě,“ dodala velmi stručně a rázně Yvonne. Za její uzavřené chování může pravděpodobně obrovský smutek, který ji svírá a trápí. Zpěvačka totiž skoro vůbec nevídá svého jediného a milovaného syna Maxmiliána (37), který žije trvale v Německu. Cítí se tak velmi osamocená a naprosto opuštěná.

Kromě toho ji také často zlobí bolavá záda, takže zpěvačka nechce zůstat nikomu na obtíž.

Také vás může zajímat ...

Jak tohle dopadne?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...