Proč všem pořád ukazuje prsa?

Hříšná moderátorka Eva Decastelo (42) plní k nadšení svých followerů svůj oficiální profil jednou rajcovní fotkou za druhou. Tu dá nahlédnout do svého pořádně naditého dekoltu, tamhle zase ukáže krásně tvarovaný zadeček. Proč se tak ráda veřejně „vystavuje“?

Také vás může zajímat ...

Příležitostná herečka, která aktuálně září v roli drbny v populárním seriálu Slunečná, nikdy nepatřila k nějakým stydlivkám. V minulosti nafotila řadu sexy snímků a ukázala své tělo v celé jeho kráse.

A svou kariéru ještě coby Eva Aichmajerová možná trochu nešťastně započala v lechtivém průmyslu. Přesto už i její fanoušky zajímá, proč se tak často prezentuje polosvlečená a co tomu říká manžel Decastelo. Eva však zareagovala obratem: „Protože oči a prsa mám úžasné,“ vysvětlila všem hejtrům jednoduše, a bylo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...