Proč ze sebe dělá pana tajemného?

Radim Fiala (49) je sice nedílnou součástí seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už dlouhé roky, na popularitu kterou mu jeho postava přinesla, si ale nikdy nezvykl.

Svoje soukromí drží pod pokličkou tolik, až to vyvolává spekulace o to, co tím vlastě sleduje. Bylo to rozhodnutí jeho životní partnerky a matky jeho dvou synů, která si možná přála uchránit rodinu, a ani v nejmenším si nepřeje být součástí mediálního světa svého muže?

Také vás může zajímat ...
Proč se snaží působit jako muž bez závazků?

Nebo se snaží pohledný představitel doktora Hanáka zachovat pověst sympaťáka, o kterém mohou ženy snít a bojí se, že kdyby odhalil to, že rozhodně není k mání, ztratil by tím velkou část svých fanynek? Ať tak či tak, Radim ze sebe dělá tajemného za každou cenu. Jak se ale říká, všeho moc škodí a mohlo by se to proti němu šeredně otočit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...