Proč ze vztahu mizí vášeň?

Nudné soužití

Pokud je váš vztah několik let stále stejný, po čase přichází i odloučení v intimní oblasti. Když je život monotónní, bez dobrodružství a touze po zábavě, sníží se i „zpohodlnělé“ libido. Je zajímavé, že na dovolených mají páry často mnohem více sexu než doma.

Také vás může zajímat ...

Důvod? Změna prostředí a „nová krev v žilách“. Věčné hádky Každá rozepře může být důvod, který vám znechutí myšlenky na sex. I proto se vyplatí při společném soužití neřešit banality. Drobné konflikty jsou pro libido více zničující než hádky, při kterých na sebe křičíte.

Když si problémy vyříkáte, může to naopak sexuálnímu životu prospět. Neustálé dohady jsou únavné.

Špatná strava

Když nejste spokojená s tím, jak vypadáte, necítíte se seběvědomá a přestáváte věřit, že jste pro druhého přitažlivá.

Vaše strava by měla být pestrá a bohatá na vlákninu, pokud chcete mít jistotu, že vaše libido bude v pozoru.

Málo sexu

Říkáte si, že to je hloupost. Když něčeho máte nedostatek, toužíte po tom, u sexu to ale neplatí úplně.

Pokud přestanete intimně žít delší dobu, je touha po sexu nižší než u lidí, kteří mají styk pravidelně. Pracujte na tom, aby se vám ty krásné pocity při sexu připomínaly dostatečně často..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...