Proč ženy potřebují 20 minut a muži jen 7?

Příroda to zvláštně zařídila. Víte, proč se muži a ženy nemůžou často shodnout? Protože má každý úplně jinou představu o čase!

Je to možné změnit?

Také vás může zajímat ...

Vášeň a intimní chvíle prožívají ženy úplně jinak, než pánové tvorstva. A tak je jasné, že potřebují také jiný přístup. Podle statistik 75 procent žen ve věku 30 – 40 let nikdy nedosáhlo vyvrcholení během pohlavního styku a 10 – 15 procent žen dokonce nikdy neprožilo orgasmus. Proč to tak je? A jde to změnit?

Vědci zjistili, že pouhé myšlenky na sex a pak také mluvení o něm během milostné předehry mohou výrazně zlepšit celkový zážitek u žen.

Snadná pomoc

Většina žen potřebuje alespoň 20 minut k dosažení orgasmu, zatímco mužům stačí průměrně sedm minut! Říkáte si, že je to pěkně nespravedlivé? To tedy je! V této souvislosti odborníci popírají zažitý mýtus, že kvalitu ženského orgasmu může znehodnotit prezervativ. U žen je stejná pravděpodobnost, že zažijí orgasmus, ať s kondomem, nebo bez něj.

Naopak, kondom vám může pomoct strávit při sexu více času, protože muž nemá obavy z předčasné ejakulace.

Konec bolestem hlavy

Ženy, které se vyhýbají milování se slovy, že je bolí hlava, by si měly najít jinou výmluvu. Orgasmus totiž bolesti zmírňuje. Jednak díky uvolňujícímu účinku, a pak díky chemickým látkám a emočnímu zážitku. Vědci zjistili, že kvalita orgasmu stoupá s věkem. Až 70 procent žen ve věku 50 až 60 let dosahuje během sexu orgasmu. A to je víc než jejich mladší kolegyně!

Zralé ženy prostě už dobře znají své tělo i své partnery a tak snáze dosahují většího stupně důvěry a intimity.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...