Proč žije Hana Holišová ve strachu?

Konec velké lásky?

Hana Holišová s Tomášem Smičkou.

Vítězka první řady show Tvoje tvář má známý hlas HANA HOLIŠOVÁ (36) byla ještě před necelými dvěma lety sama a opuštěná. Díky muzikálu Mamma Mia!, v němž si zahrála roli Sophie, poznala svého nynějšího přítele, choreografa TOMÁŠE SMIČKU (29). Teď se ale objevily spekulace, že by jejich vztah mohl být v ohrožení.

Jejich první polibek dokonce proběhl právě na jevišti. Díky tomu, že však na konci roku 2016 měl muzikál derniéru, má se Hana obávat, že tím skončí i její vztah? Jelikož Holišová o svém soukromí zarytě mlčí, těžko soudit, jak to nyní mezi sebou hrdličky mají. Podle všeho jim láska jenom kvete a Hana se tak nemusí obávat, že i když už se svým milým nebude trávit tolik času jako za dob společného působení v muzikálu, mělo by to zanechat na jejich vztahu katastrofální následky.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...