Proč zkusit kokosový olej?

Je skvělým pokrmem, jak pro naše vnitřní tělo, tak i pro jeho vnější část – pokožku. Je hydratační (zejména po opalování), udržuje silné pojivové tkáně v pokožce a hlavně vyhlazuje vrásky. Vyzkoušejte kokosový olej přímo na pokožku celého těla i obličeje, sama se přesvědčíte, jak bude jemná a následně zdravá.

Jeho každodenní použití místo běžné zubní pasty vám navíc ozdraví zuby i dásně. Působí protizánětlivě a likviduje bakterie. Je vhodné po probuzení pravidelně tzv. sát a přemílat olej v ústech, a to do té doby, než se z něj stane voda.

Očistíte si tak celou ústní dutinu a drobné prasklinky v zubech.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...