Proč zoufale žádá syna, ať se k němu nastěhuje?

Po šesti letech ve vězení není jednoduché začít nový život. To si očividně umí dobře představit i miláček ženských srdcí herec Michael Douglas (73). A právě proto prosí svého nejstaršího syna Camerona (39), aby bydlel u něho.

Jedním z důvodů je také to, že má přítelkyni instruktorku jógy Viviane Thibesovou (40) a malou dcerku Luu Izzy (1). I ty se tak mají nastěhovat ke známé celebritě. „Cameron se vždy těžce vyrovnával s faktem, že je synem a vnukem hollywoodských ikon.

Také vás může zajímat ...
Cameron Douglas

V životě se několikrát špatně rozhodl a dovedlo ho to až do vězení,“ vysvětluje americký deník New York Post. Cameron je totiž nejen synem slavného otce, ale také slavného dědečka Kirka Douglase (101). S oběma si zahrál ve filmu Tak to chodí a náhlá sláva ho dohnala až k drogám, které nejen užíval, ale také prodával. Teď už jen zbývá přemluvit manželku herečku Catherine-Zetu Jonesovou (48).

Ta je totiž od začátku proti společnému bydlení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...