Proč zůstala Laurinová bez muže?

Jedna z nejkrásnějších českých hereček zůstala na všechno sama. Po dvou nevydařených manželstvích zůstává Sabina Laurinová (44) se dvěma dcerami Valentinou (14) a Majou (8) bez stálého partnera.

„Jsem máma a živitelka, což není jednoduchá dvojrole, ale zvládám ji, i když někdy to není lehké,“ přiznala herečka a moderátorka. Že by ještě někdy měla třetího potomka, sice nevylučuje, ale v současné době je to pro ni nejspíš nemyslitelná situace. „Říká se, nikdy neříkej nikdy, ale jsem realistka, stojím nohama pevně na zemi,“ říká.

Možná je to ale také tím, že má už pár let na muže pořádnou smůlu. Nevyšlo jí to s rockerem Pepou Vojtkem (50) ani pohledným zubařem Karlem Kameníkem (48) a tak má nejspíš mužů plné zuby. Jednoho dne se ale možná znovu zamiluje a změní názor.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...