Procházejí si osudovou manželskou krizí?

R odinu miluje nade vše a je ochotná pro ni udělat úplně cokoli. Dana Morávková (48) je rovněž ženou do nepohody, a tak ji jen tak něco nerozhází. Kolegové o ní vždycky tvrdívali, že kdykoli při natáčení vznikl nějaký spor, herečka ho vždycky zažehnala.

Sama se totiž nikdy s nikým nehádala. Celý život se totiž řídí heslem, že moudřejší ustoupí. Avšak co se týče její rodiny, je často bezradná. Když se její členové staví proti ní, propadá čirému zoufalství.

Také vás může zajímat ...

Stýská se jí po synovi

Když se její syn minulý rok odstěhoval z domova, nesla to těžce. Syn Petr (21) si totiž splnil sen a odjel studovat do zahraničí. Morávková na něj samozřejmě byla a je velmi pyšná, přesto jí ale mateřské pudy velí, že by se měla o syna bát, a bylo by lepší, kdyby studoval tady v Česku.

Syn má však vlastní hlavu, navíc jeho otec a Danin manžel Petr Malásek (55) ho v zahraničních studiích hodně podporoval. Jejich syn si přál studovat ve Velké Británii, a to se také povedlo. Jenže teď jezdí domů jen jednou za pár měsíců a Dana Morávková se tak nemá o koho starat.

Kamarádky na ni dokonce prozradily, že teď lituje toho, že dětí neměla se svým manželem víc.

Začali se odcizovat?

Klidně by si i teď hned nějaké pořídila, ale ví, že by to od ní byla velká nezodpovědnost a hazard se zdravím.Ještě přichází v úvahu adopce, ale o té s manželem podle všeho neuvažují. Děťátku by se nemohli věnovat tak, jak by si zasloužilo. Oba jsou totiž velmi pracovně vytížení a kolikrát se tak stane, že na sebe mají čas pouze večer anebo brzy ráno u snídaně.

Jejich kamarádi si dokonce myslí, že se vzájemně začali odcizovat.

Nemá čas svému muži vařit

Sama Dana Morávková měla před několika měsíci přiznat, že nechápe, proč manžel tráví více času s přáteli v hospodě než s ní doma.

Jeho kamarádi se zase nechali slyšet, že do hospody chodí jen po nějaké oficiální akci, když dostanou chuť na pivo nebo na utopence. V létě dokonce mezi jejich známými, ale hlavně mezi novináři kolovala fáma, že Malásek randí s jinou ženou.

To se ale dodnes nepotvrdilo. Přesto byl podle mnohých svědků v létě Malásek viděn příliš často především v hopůdkách na Praze 2. Ale na tom samozřejmě není vůbec nic špatného. I když jedna z hereččiných kamarádek se nechala slyšet, že do hospody Malásek chodit musí, protože Dana nemá čas vařit, a že se o něj jakožto manželka příliš nestará.

To ale během pár dní herečka chtěla vyvrátit tím, že na sociální síť umístila fotografii, kde byly koupené zákusky a něco menšího slaného k zakousnutí. Napsala k tomu komentář, že není pravda, že se o svého manžela nijak nezajímá.

Jenže záhy jí začaly chodit zprávy s tím, že kupované jídlo rozhodně neznamená, že se o manžela stará. Kdyby o něj skutečně chtěla pečovat, podle mnohých by mu napekla a navařila sama. Avšak její kamarádky ji zase brání, že nemá čas denně vyvářet.

Zakoukala se při práci?

Je však otázka, zdali vůbec ještě Maláskovi vyvářet chce. Před pár dny se totiž začalo v hereckých kuloárech šuškat, že to u nich vypadá téměř na rozvod. Nejenže jí chybí syn a manžela přivádí k šílenství, měla se prý začít scházet s jedním mladým kolegou. z muzikálu Popelka. Zde se herečka vrací do mládí, kdy ještě aktivně bruslila.

Jeden z obsazených mladších herců jí podle přátel stále lichotí, nosí jí neustále nějaké pozornosti a mělo asi dojít i na nějaké důvěrné doteky.

Jak tvrdí její kolegové, chybí jí občas pozornost. Malásek si na ni asi nenajde tolik času, kolik by potřebovala. Hrozí z její strany nevěra? Nasvědčuje tomu i fakt, že nemá tolik práce jako kdysi a tak se podle přátel začala nudit.

Manžel a studující syn už ji nepotřebují, tak si volný čas vyplňuje tím, že navrhuje vlastní kabelky. Sama říká, že je to její celoživotní záliba. Vždycky je sbírala a že by je mohla navrhovat, to jí nikdy nenapadlo, teď se jí to poštěstilo.

Mnozí za tím ale vidí i něco jiného. Snahu léčit si své úzkosti a nedostatečný zájem od její nejbližší rodiny činností, která jí vlastně ani nic nepřináší. Jen zlé komentáře.

Co ho rozčiluje?

Myslela si, že ženy kabelky milují, a tak jsou také ochotné si je kupovat i za vyšší cenu.
To se však přepočítala. Dokonce si její fanynky postěžovaly, že si kabelku, která se jim tolik líbí, nemohou dovolit. Několik z nich se také rozčilovalo, že se na nich snaží jenom sprostě vydělat. Ale to asi nebude tak úplně pravda.

Dana Morávková zkrátka kabelky zbožňuje a také je sbírá, což potvrdil manžel, jenž její zálibu rozhodně neschvaluje, ba co víc, přímo ho rozčiluje. Jeho přátelé tvrdí, že Maláskovi vadí, kolik peněz za ně utrácí. Sbírka jejích kabelek by vystačila minimálně deseti ženám na celý život.

Plánují snad rozvod?

Z jeho řečí si ovšem Morávková vůbec nic nedělá. Ví, že to nemyslí zle. Pokud mezi nimi v současné době panují nějaké neshody, kvůli kabelkám to rozhodně není. Většina jejich společných přátel a známých se shoduje na tom, že Maláskovi vadí její občasné povzdechy, že se nemá o koho starat a že už dlouho nedostala pořádnou filmovou roli, zatímco on jde od jednoho velkého kšeftu k druhému.

A druhou možností podle nich může být i fakt, že jsou spolu už dvacet čtyři let, a tak si od sebe potřebují na chvíli odpočinout. Otázkou však je, jak dlouho tento odpočinek může trvat. Herečka sice tvrdí, že se mezi nimi vůbec nic neděje, ale i kolegové poznají, že není úplně v pohodě.

Domů nespěchá, jídlo si objednává a pořád kontroluje telefon. Jeden z členů natáčecího štábu Ordinace v růžové zahradě se dokonce nechal slyšet, že snad měla těsně před Vánocemi řešit něco ohledně rozvodu! Šušká se, že to měl být právě Malásek, kdo téma ke konci minulého roku nakousl.

Zdali je to ale pravda, o tom její přátelé silně pochybují. Alespoň její kamarádky by to určitě věděly..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...