Prochází jejich manželství krizí?

O tom, že vztah Evy Pilarové (79) a Jana Kolomazníka (66) není úplně v pořádku se spekuluje už dlouho. Nikdy však manželé o nějaké hlubší krizi nemluvili. Nyní vychází ale najevo, že byly chvíle, kdy měl manžel zpěvačky prý přemýšlet o tom, jestli ve vztahu zůstat či odejít.

Přemýšlel, že uteče Úspěšná zpěvačka, kterou v poslední letech trápí zdraví, totiž podle všeho vůbec nebere ohledy na svého muže. Kolomazník toho měl mít už před před pěti lety plné zuby a se nechal se údajně slyšet, že výročí oslaví jen pokud od zpěvačky neuteče.

Také vás může zajímat ...

Z jeho slov nebyla Pilarová ani trochu překvapená a bylo cítit, jaké je mezi párem napětí. Přemýšlel, že uteče Podle lidí z okolí manželů se situace příliš nezměnila. Pilarová stále nebere na muže ohledy, přitom on by jí snesl modré z nebe.

Sama zpěvačka přiznala, že se s manželem sice hodně nasmějí, ovšem častěji u nich bývá nálada na bodu mrazu. Ustojí letité manželství krizi, nebo si Kolomazník najde nakonec vstřícnější ženu? To se brzy ukáže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...