Prochází jejich manželství krizí?

Premiera muzikalove show Tri orisky pro Popelku v Kongresovem centru Praha

O legendárním princi z pohádky Tři oříšky pro Popelku Pavlu Trávníčkovi (68) se nikdy příliš nemluvilo jako o vzorném otci a obětavém manželovi. Snad i proto se nyní v manželství s výrazně mladší Monikou (33) snaží napravit svou pověst a seká latinu.

Od samého počátku bral prý jejich vztah velmi seriózně, zatímco Monika si myslela, že půjde jen o románek, který brzy skončí. Pár je spolu už čtrnáct let a manželka Trávníčka přiznala, že se pochopitelně i k nim vloudila nějaká ta ponorka.

Také vás může zajímat ...

„Každý má rád svůj klid, takže já si třeba odejdu na nákupy a Pavel jde na pivo,“ vylíčila Monika, jak se snaží předcházet hádkám a hlubší krizi ve vztahu. Zkrátka, když to vypadá na pořádnou bouřku, je lepší vyklidit pole.

Jenže jak se zdá, v poslední době je u nich situace asi napnutá více než kdy předtím, a proto se spekuluje o tom, zda se Trávníček nevrátí do svých starých kolejí a nezačne opět upřednostňovat kariéru před rodinou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...