Prodala by i vlastní děti?

Agata Pracharova se synem Kryspinem vybirali vybaveni pokojicku pro dceru Miu - BabyPrestige v Europark Sterboholy

D ělá reklamu jednomu výrobku za druhým. Je za tím hamižnost? Agáta Hanychová (33) propaguje na internetu doslova kde co. Ať jsou to plínky, přípravek na hubnutí, nebo krejčovská dílna. Naposledy se nebála ani toho, aby do propagace zatáhla také svého syna Kryšpína (7).

Také vás může zajímat ...

Chlapce vyfotila nahatého, část těla zakryla tubičkou dětského krému a fotografii umístila na sociální sít Krém za pětistovku tak vidělo tisíce Agátiných fanoušků. Manželka Jakuba Prachaře (35) si tak nevidí do pusy.

Na jedné straně horuje za soukromí své dcery Mii (1), na druhou stranu Kryšpína ukazuje s odkrytým obličejem. Má tohle modelka opravdu zapotřebí? Vypadá to, že její Jakub má práce až nad hlavu, takže by manželé nouzí trpět neměli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama