Prodala vlastní dítě do reklamy

Většina slavných matek se snaží co nejdéle udržet první fotografie svých dětí mimo veřejnost. Herečka ze seriálu Ulice, Aneta Krejčíková (27), je v tomto ohledu výjimkou. Herečka se před časem přidala k fenoménu veřejného kojení a o intimní chvíle se dělí se svými fanoušky na sociálních sítích.

Také vás může zajímat ...

Nedávno zveřejnila fotografii, na které kojí svého syna na posteli. Kdo by si ale myslel, že se takto soukromý obrázek podělila, aby podpořila „boj za přirozenost“ byl by na omylu. Krejčíková prý svého syna prodala do reklamy na odsávačku na mléko.

Zřejmě potřebovala zalepit díru v rodinném rozpočtu, přece jen od doby, co skončila v Ulici, její příjem se nejspíš značně ztenčil. Její partner Ondřej Rančák (33) sice vydělává, ale jako tělocvikář asi ne tolik, jako úspěšná herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama