Prodává luxusní sídlo za 600 milionů!

Známá hollywoodská herečka Michelle Pfeiffer (59) už má očividně dost jedné z nejdražších čtvrtí na světě v San Francisku a rozhodla svůj přepychový domov snů, který vlastní společně se svým manželem scenáristou Davidem E. Kelleym (23), prodat.

A rozhodně ne za žádnou almužnu. Dům totiž obsahuje kromě čtyř rozlehlých ložnic také soukromou koňskou jízdárnu, stáje a překrásnou upravenou zahradu. O nějaké skromnosti tak nemůže být ani v nejmenším řeč. Za prodejem přitom rozhodně není nějaká bída oblíbené celebrity.

Také vás může zajímat ...

Michelle byl už současný dům zřejmě příliš malý, a tak se stěhuje i se svou drahou polovičkou do ještě většího sídla v Los Angeles, které si pořídili s mužem před dvěma lety. Co si vymyslí blonďatá hvězdička příště?

Nebylo by rozumnější nechat pozemky, které se skládají celkem dokonce ze dvou domů, svým dětem Claudii Rose (25) a Johnu Henrymu (23)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...