Prodává rodinný dům kvůli milenci?

Co bude temperamentní herečka dělat s 22 miliony? Odstěhuje se do ciziny?

Herečka a divadelní podnikatelka Hana Gregorová (68) chce patrně ještě chytit příležitost za pačesy a užít si, co to dá, ještě než jí kvalitu života zhorší stáří.

To je patrně důvod, proč se rozhodla prodat svoji šestipokojovou luxusní vilu v Říčanech u Prahy, kde polovinu života prožila s manželem Radoslavem Brzobohatým (†79). Údajně za ni požaduje 22 milionů korun.

Také vás může zajímat ...

„Myslím, že se Hanka chce posunout. Ukončit nějakou životní etapu a posunout se dál,“ odhaduje její přítel Ondřej Koptík (35), kterému nezbývá než doufat, že ho paní Hana přibalí do kufru.Vzhledem k tomu, že není slyšet protesty od potomků, Ondřeje Brzobohatého (37) a Roly Brzobohaté (41), lze usuzovat, že pěkných pár milionů přistane i na jejich účtech.

Rola Brzobohatá a Ondřej Brzobohatý.

Gregorové tajný plán spočívá možná v tom, že si nechá jenom byt v centru Prahy a postěhuje se do domečku v maďarské Rajce, který si pořídila před pěti lety. Tam ji ovšem sotva přivítají s kapelou. Kdysi úhledný domek není obývaný, pustne a kolem rostoucí lebeda obtěžuje sousedy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...